Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
DORADCA FINANSOWY DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH LUB SAMOCHODOWYCH

Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5594 dni temu

Ogłoszenie numer: 63165, z dnia 2009-04-21

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki to sprzedaż kredytów samochodowych i hipotecznych oferowanych za pośrednictwem banków, oraz innych produktów finansowych takich jak : ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, otwarte fundusze emerytalne, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, kredyty inwestycyjne na finansowanie nieruchomości przez podmioty gospodarcze, kredyty lombardowe, leasing. Na dzień dzisiejszy PDF Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie produkty kilkunastu wiodących na rynku banków i towarzystw ubezpieczeniowych na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Firma współpracuje obecnie z wieloma biurami nieruchomości, deweloperami, komisami samochoduwymi, dealerami, pośrednikami finansowymi. Zapraszamy na naszą srtonę www.pdf.net.pl

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: DF + MIASTO

Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY: DORADCA FINANSOWY DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: BIELSKO-BIAŁA; CIESZYN; TYCHY; ŻORY; ŻYWIEC DORADCA FINANSOWY DS. KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH: MIASTA ŚLĄSKA
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Partnerami tj. komisami oraz salonami sprzedaży samochodów lub biurami nieruchomości oraz deweloperami na wyznaczonym obszarze
  • pozyskiwanie nowych Partnerów współpracy
  • przedstawianie rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Partnerów oraz ich klientom,
  • doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego produktu finansowego.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z udzielaniem kredytów samochodowych lub hipotecznych jest bezwzględnie wymagane.
  • doświadczenie w kontaktach z komisami, salonami sprzedaży samochodów lub biurami nieruchomości, deweloperami, biurami kredytowymi
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B
  • dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

W okresie próbnym:
  • szkolenie z produktów oferowanych przez PDF
  • służbowy samochód, komputer, telefon
Po okresie próbnym:
  • możliwość otwarcia Punktu Obsługi Klienta kierowanego przez doradcę (w miastach gdzie nie ma placówki własnej PDF)
  • możliwość zatrudnienia doradcy Asystenta
Ponadto:
  • ciekawy zawód dla ambitnych, łatwo uczących się osób
  • praca w młodym, dynamicznym zespole.
  • dużą samodzielność w pracy
  • szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów organizowane przez firmę oraz współpracujące banki i towarzystwa ubezpieczeniowe
  • pracę o dużym prestiżu