Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca Finansowy, Kandydat Na Menadżera

Polskie Doradztwo Finansowe
śląskie, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śl.
praca stacjonarna
7031 dni temu

Ogłoszenie numer: 11908, z dnia 2005-05-16

Firma doradcza finansowa obejmująca cały rynek finansowy: kredyt, leasing, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śl.

Opis stanowiska

Samodzielny Doradca Klienta - wykonanie analizy finansowej klienta, przygotowanie rozwiązań finansowych, nadzór nad realizacją projektu Kandydat na menadżera - budowa struktur sprzedażowych, nadzór i organizacja sprzedaży

Wymagania

wykształcenie wyższe: dobrze widziane: bankowość, finanse, ubezpieczenia, zarządzanie firmą, marketing, możliwość korzystania z własnego środka transportu, dla stanowisk menadżerskich: doświadczenie w prowadzeniu zespołów pracowniczych, zdolności interpersonalne, organizacyjne, samodzielność w pracy

Oferujemy

atrakcyjny system wynagrodzeń bezpośrednio związany z wynikami pracy, unikalne narzędzia pracy, pełny zakres profesjonalnych szkoleń, opiekę menadżera do chwili usamodzielnienia się, pomoc wyspecjalizowanych komórek w realizacji projektów finansowych klienta, jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery zawodowej.