Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Finanasowo - Ubezpieczeniowy

Generali Finance sp.zo.o
Katowice
praca stacjonarna
6005 dni temu

Ogłoszenie numer: 39671, z dnia 2008-02-06

Generali Fianace sp.zo.o należy do międzynarodowego koncernu Generali Group ,który w ciagu 175 lat swego istnienia zdobył zaufanie i stał sie partnerem milionów na całym świecie.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Nawiązywanie kontaktów z klientami ,sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i finanasowych, stała obsługa klientów

Wymagania

wykształcenie minimum średnie , umiejętność budowania relacji z klientem , konsekwencja i determinacja , wysoka kultura osobista , mile widziani przedstawiciele innych firm ( dodatkowa praca ), wiek w tej pracy jest atutem .

Oferujemy

Efektywny system wynagrodzeń i premii w ramach prowadzonej działalnosci gospodarczej , możliwość zatrudnienia na etat , kontrakty sprzedażowe , jasno określoną ścieżkę rozwoju , silne i profesjonalne wsparcie przełożonych ,