Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Ds. Współpracy Z Zagranicą

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6692 dni temu

Ogłoszenie numer: 20296, z dnia 2006-05-23

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego świadczącego przedsiębiorstwom szeroki zakres usług. Aktualnie poszukujemy osoby, w którą moglibyśmy zainwestować nasze know - how. Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, to jesteś tym, kogo szukamy - skontaktuj się z nami.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5134/P/DZ

Opis stanowiska

- tworzenie ofert oraz umów handlowych; - nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów zagranicznych; - prowadzenie negocjacji handlowych; - wsparcie w procesie rekrutacji;

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku; - biegła znajomość języka francuskiego oraz angielskiego; - mile widziane doświadczenie handlowe; - umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych; - samodzielność; - silna motywacja do pracy, nastawienie na odnoszenie sukcesów; - konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

- możliwość wyjazdów zagranicznych; - system szkoleń; - motywacyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy i premii; - narzędzia pracy; - pracę w młodym, dynamicznym zespole.