Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji

Aviva Sp. z o.o.
małopolskie, Tarnów, Brzesko, Bochnia
praca stacjonarna
5419 dni temu

Ogłoszenie numer: 75074, z dnia 2009-09-15

Ogólne informacje o firmie i możliwościach rozwoju kariery znaleźć można na stronach: www.aviva.pl oraz www.aviva.pl/kariera

Miejsce pracy: małopolskie, Tarnów, Brzesko, Bochnia

Opis stanowiska

Praca polega na obsłudze klientów w zakresie szerokiej gamy produktów i usług firmy Aviva (dawniej Commercial Union).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - komunikatywności - samodyscypliny - umiejętności organizacyjnych - minimum średniego wykształcenia - podstawowej obsługi komputera w ramach pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy stabilność zawodową, duże możliwości rozwoju, elastyczny czas pracy, dobre dochody.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN