Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

M-CARS
Kraków
praca stacjonarna
5392 dni temu

Ogłoszenie numer: 86575, z dnia 2010-01-13

M-CARS

Krakowski dealer samochodów marki BMW poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SU-09

Opis stanowiska

  • sprzedaż samochodów używanych zgodnie ze standardami firmy
  • ocena techniczna stanu pojazdu na potrzeby wyceny
  • przygotowywanie ofert na samochody używane dla Klientów
  • pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie
  • min. 2 lat doświadczenia w sprzedaży samochodów używanych i prowadzeniu dokumentacji
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • j. angielski
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość na zdobywanie nowych informacji
  • kreatywność
  • samodzielność, umiejętność współpracy w zespole, skrupulatność
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office) oraz przeglądarek internetowych

Oferujemy

  • ciekawą pracę dającą szanse rozwoju nowych umiejętności
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole