Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Ds. Pośrednictwa Pracy Zagranicą

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6888 dni temu

Ogłoszenie numer: 13936, z dnia 2005-11-08

Agencja Pośrednictwa Pracy dla swojego Klienta poszukuje osoby na wyżej wymienione stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5134/ DZ

Opis stanowiska

- Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów zagranicznych; - Pozyskiwanie kandydatów; - Tworzenie ofert oraz umów handlowych; - Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku; - Doświadczenie handlowe; - Prawo jazdy kat. B; - Biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego; - Pobyt w na programie Work & Travel; - Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych; - Konsekwencja w działaniu; - Umiejętność pracy pod presją czasu; - Samodzielność; - Silna motywacja do pracy, nastawienie na odnoszenie sukcesów; - Konsekwencja w działaniu; - Znajomość technik negocjacyjnych.

Oferujemy

- Możliwość wyjazdów zagranicznych; - System Szkoleń; - Motywacyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy i premii. - Narzędzia pracy; - Po okresie próbnym umowa o pracę; - Pracę w młodym, dynamicznym zespole;