Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Ds. Personalnych

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6738 dni temu

Ogłoszenie numer: 19204, z dnia 2006-04-07

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5222/P/WET

Opis stanowiska

• pozyskiwanie kandydatów; • przeprowadzanie rekrutacji i selekcji; • tworzenie bazy kandydatów; • współpraca z różnymi instytucjami w zakresie pozyskiwania kandydatów.

Wymagania

• preferowane wykształcenie wyższe; • znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem i selekcjom pracowników; • doświadczenie w zakresie rekrutacji pracowników do pracy tymczasowej; • komunikatywność; • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej; • wysoka motywacja do pracy; • umiejętność pracy pod presją czasu; • samodzielność.

Oferujemy

• praca w młodymi i dynamicznym zespole; • system szkoleń wewnętrznych; • motywacyjny system wynagrodzeń; • umowa o pracę po okresie próbnym;