Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca d/s wina

Sagrantino Sp.zo.o.
śląskie
praca stacjonarna
5687 dni temu

Ogłoszenie numer: 61051, z dnia 2009-03-25

Firma "Sagrantino"zajmuje sie sprzedażą zarówno jak i importem wysokojakościowych win z całego świata.Naszym celem jest sprostanie nawet najbardziej wymagającym klientom

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Profesjonalna firma winiarska"SAGRANTINO" poszukuje kandydatow do których bedzie należała realizacja planów sprzedaży i systematyczne zwiększanie obrotów w wyznaczonym segmencie rynku.

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjność i komunikatywność,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat.B (własny samochód),
  • bardzo dobra zdolność komunikacyjna.

Oferujemy

  • prace w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwośc awansu i rozwoju zawodowego,
  • możliwośc szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • wysokie możliwości i wynagrodzenie (podstawowe + prowizja),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 15000 PLN