Najnowsze oferty pracy

  • Dietetyk

    LUX MED Sp. z o.o.   Mielec, ul. Jagiellończyka 13    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    12 godz.
    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Jagiellończyka 13 w Mielcu. Twoją rolą będzie: nadzór nad prawidłowym żywieniem Pacjentów, ocena i korekta jadłospisów wchodzących w skład poszczególnych diet, kontrola jakości surowców i produktów żywnościowych, weryfikacja gramatury...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dietetyk Warszawa
Dietetyk - Poradnia Chorób Metabolicznych

CENTRUM MEDYCZNE MML SP. Z O.O.
Warszawa, Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E​,
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
291 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E​,
Nasze wymagania:
  • ukończyłeś/aś studia magisterskie z zakresu dietetyki,
  • posiadasz 3 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem i wiedzę praktyczną w zakresie planowania odżywiania pacjentów z chorobami metabolicznymi,
  • jesteś osobą komunikatywną, cierpliwą i empatyczną,
  • jesteś otwarty/a na pracę z dziećmi,
  • znasz język angielski – mile widziane.
Zakres obowiązków:
  • konsultacje dietetyczne,
  • przeprowadzanie wywiadu żywieniowego,
  • analiza wyników badań, pomiarów oraz składu masy ciała,
  • przekazywanie Pacjentom zaleceń dietetycznych,
  • promowanie diet wśród Pacjentów oraz układanie planów żywieniowych.
Jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy,
  • elastyczny grafik – godziny i dni pracy do ustalenia,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • interdyscyplinarny zespół- holistyczne podejście do pacjenta.