Najnowsze oferty pracy

  • Dietetyk

    LUX MED Sp. z o.o.   Mielec, ul. Jagiellończyka 13    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Jagiellończyka 13 w Mielcu. Twoją rolą będzie: nadzór nad prawidłowym żywieniem Pacjentów, ocena i korekta jadłospisów wchodzących w skład poszczególnych diet, kontrola jakości surowców i produktów żywnościowych, weryfikacja gramatury...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Proszowice Dietetyk Proszowice
Dietetyk (kliniczny / sportowy / psychodietetyk / asystent)

Gabinet Dietetyki Klinicznej Klaudia Damijan
Proszowice
specjalista junior / mid / senior / asystent / ekspert
pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna / zdalna
299 dni temu

Ogłoszenie numer: 8522658, z dnia 2023-09-21

Zachęcam do zapoznania się z zakresem wykonywanych przez nas usług, na naszej stronie internetowej: www.gabinet-dietetyki-klinicznej.pl | www.dietetykklaudia.pl

Miejsce pracy: Proszowice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie wizyt pierwszorazowych oraz kontrolnych zarówno stacjonarnie jak i online zgodnie z wypracowanymi w firmie standardami,
  • Interpretacja badań krwi pacjenta,
  • Znajomość powszechnie występujących suplementów, umiejętność dostosowania,
  • Budowanie relacji z pacjentem,
  • Układanie i opracowywanie jadłospisów w programie komputerowym,
  • Doradztwo dietetyczne/psychodietetyczne,
  • Prowadzenie zajęć w placówkach zewnętrznych, działalność edukacyjna i szkoleniowa
  • Dbałość o miejsce pracy oraz wizerunek firmy,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania

Asystent Dietetyka

  • Student dietetyki lub osoba tuż po ukończeniu studiów,
  • Znajomość programów do rozpisywania jadłospisów (np. Kcalmar),
  • Kompetencje miękkie: wysoka kultura osobista, komunikatywność, inicjatywność, zaangażowanie, pozytywna energia, dobra organizacja czasu pracy,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Dietetyk kliniczny, sportowy, psychodietetyk:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu dietetyki oraz chęć ciągłego rozwoju w dziedzinie,
  • Doświadczenie w pracy z pacjentem,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii (rozliczanie procentowe B2B lub umowa zlecenie 4500- 9500 brutto),
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Jasne i przejrzyste zasady pracy,
  • Praca w zespole dietetyków,
  • Udział w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • Nowoczesne gabinety, specjalistyczny sprzęt, bezpłatny parking, elementy dnia codziennego tj. personalizowany fartuch, zaplecze socjalne,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczny czas pracy.