Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Diagnosta Laboratoryjny Kraków
Diagnosta laboratoryjny - branża medyczna

LEVEL WORK
Kraków
praca stacjonarna
1518 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Diagnosta laboratoryjny
branża medyczna
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • rejestracja, przygotowanie i opracowanie dostarczonego materiału do badań laboratoryjnych
  • rzetelne prowadzenie czynności związanych z diagnostyką laboratoryjną
  • prowadzenie wewnętrznej i zewnętrznej kontroli jakości
  • nadzór nad aparaturą medyczną (dbałość o czystość, stan techniczny, zgłaszanie awarii)
  • autoryzacja wyników badań
Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • specjalizacja w dziedzinie mikrobiologii medycznej lub co najmniej rozpoczęta specjalizacja
  • znajomość systemu operacyjnego Windows oraz programów pakietu Microsoft Office
  • uczciwość, sumienność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność za wykonywane i powierzone zadania
Oferujemy:
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w ambitnym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu