Zobacz więcej ofert pracy

Developer iOS

manBase S.A.
małopolskie, Katowice
praca stacjonarna
4058 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, eksperta w sektorze mobilnych usług finansowych, autora aplikacji dla platform Symbian, Windows Mobile, Google Android oraz Apple (iPhone), poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:

  • praca stacjonarna w biurze
  • tworzenie i rozwój oprogramowania

Wymagania:
  • zainteresowanie światem technologii mobilnych
  • łatwe przyswajanie nowej wiedzy
  • znajomość urządzeń, systemów i środowisk Apple
  • znajomość Objective-C (portfolio zrealizowanych aplikacji mile widziane)
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do rozumienia dokumentacji,
  • umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju w tworzeniu innowacyjnych technologii i rozwiązań mobilnych w sektorze usług dodanych oraz bankowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczną formę zatrudnienia, także w niepełnym wymiarze pracy (dla studentów studiów dziennych

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922