Zobacz więcej ofert pracy

Delivery Manager

Wadwicz Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
3213 dni temu

Wadwicz to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta, mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Zakres zadań na stanowisku:
  • kreowanie usług realizacji procesów operacyjnych dostarczania i utrzymania usług operatorskich (co najmniej jedna oferta oraz kompletny zakres procesów dostarczeniowo-utrzymaniowych)
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Przedsiębiorcami Telekomunikacyjnymi na rynku krajowym i zagranicznym, rozwiązywanie bieżących problemów we współpracy z klientami oraz wypracowywanie usprawnień operacyjnych w ramach zarządzanego obszaru
  • prowadzenie negocjacji z innymi jednostkami w ramach firmy w zakresie nadzorowanego obszaru
Oczekiwania wobec kandydata:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalizacje telekomunikacyjne)
Dzięki nam zyskujesz:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • możliwość pracy na samodzielnym stanowisku
  • profesjonalny pakiet szkoleń
  • pracę na rzecz lidera branży IT/Telco
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i obiektów sportowych
  • system atrakcyjnych dodatkowych bonusów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).