Zobacz więcej ofert pracy

Członek Zarządu

HRK S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4103 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego Klienta, firmy z branży informatycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Katowice

Zadania:

- współzarządzanie spółką, opracowywanie koncepcji biznesowych i strategii funkcjonowania organizacji, przekładanie koncepcji na cele, a celów na działania

- udział w wytyczaniu celów spółki i ich realizacja; wdrażanie rozwiązań mających na celu rozwój spółki

- zdobywanie wiedzy na temat branży i rynku; podejmowanie działań związanych ze zmianami na rynku

- udział w pracach mających na celu usprawnienie procesów i procedur

- rozwój relacji z partnerami biznesowymi i klientami

- zarządzanie podległymi działami

Wymagania:

- min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w spółkach kapitałowych poparte wymiernymi sukcesami

- wykształcenie wyższe

- bardzo dobra znajomość rynku i trendów w branży informatycznej

- wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i menedżerskie

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- umiejętność strategicznego myślenia, orientacja na cel, skuteczność w realizacji zadań

- umiejętności negocjacyjne

Osoby zainteresowane ofertą uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.