Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Country Manager - Automatyka

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6873 dni temu

Ogłoszenie numer: 14140, z dnia 2005-11-23

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5147/MA

Opis stanowiska

·świadome planowanie rozwoju Firmy na terenie Polski, ·budowanie polityki technicznej i sprzedażowej firmy w ścisłej współpracy z zarządem, ·analizy techniczne, ·nadzór nad projektami dla klientów oraz ich realizacją i poziomem obsługi klienta.

Wymagania

·wyższe wykształcenie techniczne, ·znajomość zagadnień automatyki oraz procesów sterowania i regulacji, ·znajomość języków niemieckiego i angielskiego, ·doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Oferujemy

Firma oferuje kreatywną pracę na samodzelnym stanowisku.