Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Business Development Manager

FedEx Trade Networks Transport & Brokerage (Poland) sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5185 dni temu

Ogłoszenie numer: 98147, z dnia 2010-05-06

FedEx Trade Networks to jedna z firm grupy FedEx zajmująca się morską i lotniczą spedycją międzynarodową oraz obsługą celną. Do oddziału w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

- Rozwój sprzedaży usług spedycji międzynarodowej morskiej i lotniczej w rejonie Polski południowej; - Planowanie i analiza działań sprzedażowych w tym rejonie; - Współtworzenie strategii sprzedaży firmy; - Budowanie relacji z klientami firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - 3-letnie doświadczenie w branży spedycyjnej, co najmniej rok w sprzedaży; - znajomość obsługi komputera; - czynne prawo jazdy kategorii B; - dobry angielski.

Oferujemy

- Pracę w grupie FedEx, należącej do 100 najlepszych pracodawców na świecie; - Nowoczesne narzędzia pracy; - Szkolenia i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku; - Pracę w młodym i silnie zmotywowanym zespole.