Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Brygadzista elektronik

Pulsar K.Bogusz Sp.J.
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5201 dni temu

Ogłoszenie numer: 103784, z dnia 2010-06-22

Firma PULSAR istnieje na rynku od 1994 roku. Nasza pozycja w branży wynika z doświadczenia, jakości, stałych i zadowolonych Klientów w Polsce oraz w Europie. Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa branży przez dostarczanie produktów i rozwiązań technicznych: w atrakcyjnych cenach, najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, okolice Krakowa

Opis stanowiska

  • kierowanie zespołem pracowników
  • uruchamianie, naprawa i montaż zasilaczy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie-techniczne pracowników zakresu elektroniki lub pokrewne
  • doświadczenie w branży elektronicznej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia