Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista SAP Warszawa
BI Developer - SAP Business Objects

Nexio Management Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2673 dni temu

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Specjalizujemy się w systemach typu: CRM, Biling, Order Management oraz szynach integracyjnych. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, GMC, Amdocs, Telcordia. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej i finansowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Rozwój istniejących i tworzenie nowych rozwiązań informatycznych opartych o technologię Business Objects
  • Analiza potrzeb technicznych i biznesowych oraz projektowanie rozwiązań dla klientów
  • Tworzenie raportów wspierających potrzeby klienta
  • Kontrola jakości oraz testy rozwiązań opartych o Business Objects
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w roli programisty SAP BO
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Zaawansowana znajomość narzędzi SAP Business Objects takich jak: SAP BO Dashboards, Web Intelligence, SAP BO Universe, Lumira, Hana
  • Dobra znajomość struktur hurtowni danych
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazodanowego: MS SQL lub Oracle 10g/11g
  • Wysokorozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych i technologicznych
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę/ kontrakt B2B
  • Stabilne warunki współpracy
  • Pakiet socjalny - Medicover i FitProfit
  • Finansowanie zdanych certyfikatów
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”