Najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    8 dni
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
Zobacz więcej ofert pracy

Barista

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Warszawa, Targówek
26,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
546 dni temu
Barista
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek

BARISTA

Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Poszukiwany Barista do pracy w samodzielnej kawiarni

od poniedziałku do piątku w godz. 7-16

Stawka 26 zł brutto

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie z terminowymi wypłatami,
  • Umowę zlecenie a po okresie próbnym umowę o pracę,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku ,
  • Pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku (7-16),
  • Dopłatę do pakietu medycznego i sportowego,
  • TERMINOWE WYPŁATY!
Oczekiwania / Zadania:
  • Komunikatywnej znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Profesjonalnej obsługi ekspresu kolbowego, oraz mniej konwencjonalnych sposobów parzenia kawy,
  • Samodzielnej pracy na stanowisku -czyli również wydawanie drobnych przekąsek, - kanapek i deserów,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • Komunikatywności i chęci do pracy z innymi ludźmi,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Doświadczenie jest wymagane,
  • Wymagana Książeczka SANEPID.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.