Najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    1 godz.
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
  • Pracownik baru

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Lubartów, ul. Lubelska 95 B    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    6 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
Zobacz więcej ofert pracy

Barista

Baltona SA
śląskie, Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach
praca stacjonarna
1988 dni temu

Baltona od ponad 70 lat jest operatorem sklepów Duty Free oraz kawiarni na lotniskach w Polsce i zagranicą. Firma kojarzona jest głównie z zakupami przy okazji podróży służbowych, czy wakacji.

Zapraszamy osoby chcące pracować w zgranym zespole w naszej sieci kawiarni Cavarious

Barista
Miejsce pracy: Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach
Praca u nas to przede wszystkim:
  • Fajny zespół oraz dobre relacje z przełożonymi
  • Praca w nowoczesnych kawiarniach, należących do SCA
  • Super przyjazna atmosfera oraz duży zakres samodzielności
Co będziesz robił:
  • Dbał o jakość kawy oraz wszystkich produktów z menu
  • Dbał o obsługę klienta, doradzając im w wyborze
  • Obsługiwał gości za barem i na sali kawiarni
  • Dbał o najlepszy wygląd kawiarni i produktów
Co od nas otrzymasz:
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe na umowę o pracę
  • Miesięczną premię
  • Codzienny posiłek
  • Możliwość rozwoju i szkoleń (np. angielski)
  • Wiele innych (np. pakiet opieki medycznej, zniżki na produkty, karnet na miejsce parkingowe, ubezpieczenie zdrowotne na bardzo atrakcyjnych warunkach)

Poznaj

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.