Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik baru

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Lubartów, ul. Lubelska 95 B    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    6 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
Zobacz więcej ofert pracy

Barista / Baristka

Ach Cafe
Warszawa, Ursynów, Na przeciwko kościoła
3 500 - 3 800 zł / mies. (w zal. od umowy)
pełny etat / część etatu
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
658 dni temu

Ogłoszenie numer: 7516287, z dnia 2022-09-26

Ach Cafe to mała przytulna kawiarnia na Ursynowie. Jestesmy znani z kawy segmentu speciality, serwowaniu kaw alternatywnych, pysznych sniadań i przekąsek oraz miłej atmosfery.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, Na przeciwko kościoła

Wymagania

Poszukujemy osób zaangażowanych, szybko uczących się, dbających o  czystość, energicznych, zorganizowanych, lubiących pracę z ludźmi, uśmiechniętych, umiejących pracować w zespole i pod presją czasu, o miłej aparycji i schludnym estetycznym wyglądzie. Mile widziane doświadczenie gastronomiczne i status studenta.

Oferujemy

  • Pracę w pięknym, klimatycznym wnętrzu, na profesjonalnym sprzęcie,
  • Zapewniamy elastyczny grafik,
  • Bardzo dobre warunki pracy (posiłki pracownicze, zniżki na asortyment kawiarni, szkolenia baristyczne)
  • Pracę w miłym i zgranym zespole,
  • Godziwe wynagrodzenie i bonusy za rzetelnie wypełniane obowiązki.
  • Wymiar etatu 1/2 lub pełny.