Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Autoryzowany Doradca Biznesowy/kraków

Mobile Phone Sp. Z o.o.
Kraków, Kraków I Okolice
praca stacjonarna
6874 dni temu

Ogłoszenie numer: 14049, z dnia 2005-11-22

Autoryzowany Przedstawiciel Sieci Era Mobile Phone wziązku z dynamicznym rozwojem poszukuje Przedstawicieli Handlowych w Krakowie i w okolicach. Posiadamy Biuro Regionalne w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków, Kraków I Okolice

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku : - pozyskiwanie klientów biznesowych - negocjowanie warunków sprzedaży - doradztwo

Wymagania

Oczekujemy: - wykształcenia min. średniego - systematyczności i konsekwencji w działaniu - umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy - znajomości komputera

Oferujemy

Oferujemy : - szkolenia - atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała + prowizja) - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w młodym zespole