Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Mysłowice
Automotive Key Account Manager

SMC Industrial Automation Sp.z o.o.
Mysłowice
praca stacjonarna
4803 dni temu

Ogłoszenie numer: 152845, z dnia 2011-06-21

Światowy lider produkcji pneumatyki i automatyki przemysłowej
www.smc.pl

Miejsce pracy: Mysłowice

Nr Ref.: 1173/1

Opis stanowiska

Osoba ta odpowiedzialna będzie za budowanie relacji na wielu poziomach zarządzania z wybranymi klientami branży Automotive.  Głównym elementem budowania relacji z klientami są kontakty osobiste.

Obszar działania:
Polska południowa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne /mechanika, automatyka lub pokrewne/
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • udokumentowane sukcesy zawodowe
  • samodzielność w pracy, a jednocześnie umiejętność współpracy z innymi pracownikami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • gotowość do podróży służbowych prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • narzędzia pracy adekwatne do charakteru pracy i koniecznej mobilności