Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Automatyk  Utrzymania Ruchu|(linii produkcyjnej małych prefabrykatów)

PBO Ostrów Sp.z o.o.
małopolskie, Vechta/Niemcy
praca stacjonarna
5516 dni temu

Ogłoszenie numer: 69548, z dnia 2009-07-09

Automatyk  Utrzymania Ruchu
(linii produkcyjnej małych prefabrykatów)

Miejsce pracy: małopolskie, Vechta/Niemcy

Opis stanowiska

  • modernizacja istniejącej linii produkcyjnej,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania,
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika),
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu firmy produkcyjnej,
  • dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • dużą dynamikę pracy,
  • możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.