Zobacz więcej ofert pracy

AUDYTOR

PAY-BACK POLSKA Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Targowa
praca stacjonarna
5987 dni temu

Ogłoszenie numer: 44616, z dnia 2008-05-28

Założona w 1996 roku we Francji, Grupa Pay-Back jest obecna w 10 krajach, zatrudniając prawie 200 pracowników. Analizujemy transakcje finansowe dostawców naszych klientów i weryfikujemy poprawność zastosowania wynegocjowanych warunków handlowych. Ponad 30 firm o różnych rozmiarach i strukturach organizacyjnych zapewnia bezpieczeństwo swojego systemu poprzez zaufanie audytowi Pay Back: szybkiemu, efektywnemu, z zachowaniem transparentności oraz poufności. Grupa Pay-Back zapewnia również analizę źródeł powstawania błędów by pomóc swym klientom w usprawnieniu ich metod i systemów.

AUDYTOR

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Targowa

Opis stanowiska

    Praca przy księgowości klientów w celu audytu rozliczeń dostawców i odnalezienia rozbieżności w płatnościach. Po uzasadnieniu klientowi, kontakt z dostawcami w celu odzyskania kwot.
  • Pozyskujesz niezbędne informacje do akt klienta,
  • Odzyskujesz kwoty poprzez analizę transakcji klientów,
  • Przeprowadzasz analizę zgodnie z procedurami Grupy Pay-Back,
  • Tworzysz przejrzyste, wysokiej jakości katalogi,
  • Analizujesz foldery korzystając z naszego wewnętrznego systemu informacyjnego,
  • Rozwijasz obraz Grupy Pay-Back poprzez naszych klientów,
  • Składasz sprawozdania Menadżerowi Operacyjnemu na Polskę.

Wymagania

    Wykształcenie i doświadczenie:
  • minimum 2 lata studiów preferowane kierunki - finanse, księgowość, ekonomia, handel, lub adekwatne doświadczenie zawodowe. Pozostałe umiejętności:
  • znajomość MS Excel,MS Word, doświadczenie z MS Access jest atutem,
  • Wiedza z zakresu księgowości oraz doświadczenie związane z technikami audytu jest dodatkową zaletą. Języki
  • Wymagany Angielski (przynajmniej na poziomie konwersacyjnym), Francuski jest dodatkową zaletą. Cechy osobowe:
  • Zmotywowany, pracowity, energetyczny, posiadający umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wytrwałość i konsekwencja w postępowaniu,
  • Wyczucie dyskrecji i poufności,
  • Zdolności przystosowawcze,
  • Silne umiejętności organizacyjne, umiejętność autonomicznego działania,
  • Umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus związany z wynikiem.