Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Asystentka

Asystentka

Storkpharm Sp. z o.o.
śląskie, Częstchowa
praca stacjonarna
5219 dni temu

Ogłoszenie numer: 101874, z dnia 2010-06-04

młoda, dynamicznie rozwijająca się firma na krajowym i europejskim rynku farmaceutycznym, aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Asystentka

Miejsce pracy: śląskie, Częstchowa

Opis stanowiska

  • Prace biurowe związane z organizacją i obsługą sekretariatu
  • Obsługa korespondencji
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • Prace pomocnicze w księgowości - sporządzanie raportów kasowych i inne
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentów handlowych.
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy

Wymagania

  • Ukończone lub w trakcie studia o profilu ekonomicznym
  • Znajomość angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera ( Office, Poczta)
  • Dobra organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością szybkiego rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę współpracy