Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
ASYSTENTKA ZARZĄDU

COMPETIA CENTRUM ODSZKODOWAŃ
Katowice
praca stacjonarna
4859 dni temu

Ogłoszenie numer: 141852, z dnia 2011-03-28

Firma prawna zajmująca się dochodzeniem odszkodowań oraz windykacją należności poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Pełne prowadzenie biura firmy,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz informacji,
  • Ścisła współpraca z księgowością i działem prawnym,
  • Przygotowanie raportów dla Zarządu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, dobra znajomość MS Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym efektywna komunikacja,
  • Umiejętność zarządzania czasem i dokumentacją,
  • Samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista, lojalność, dyskrecja.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.