Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
ASYSTENTKA ZARZĄDU

RE-Bau Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4908 dni temu

Ogłoszenie numer: 141110, z dnia 2011-03-09

Firma z udziałem kapitału polskiego.

Firma budowlana zajmująca się głównie wykonywaniem stanów surowych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu biura Zarządu,
  • pomoc w organizacji i koordynacji działań biura,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • organizacja spotkań i wyjazdów biznesowych,
  • przygotowywanie raportów, dokumentów,
  • sporządzanie, koordynacja i archiwizacja korespondencji wewnetrznej i zewnętrznej,
  • dystrybucja i archiwizacja dokumentów,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów,
  • wsparcie bieżących projektów realizowanych przez firmę.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomośc języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowamie.

Oferujemy

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w profesjonalnym i miłym zespole,
  • miła atmosfera pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.