Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Skawina
Asystentka/Sekretarka

ZPH FREZWID Sp.J.
Skawina
praca stacjonarna
5293 dni temu

Ogłoszenie numer: 96711, z dnia 2010-04-22

Lider na rynku krajowym. Firma zajmuje się produkcją profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, PVC, MDF i aluminium. Zatrudnienie 105 osób. Obsugujemy rynek Polski i całej Europy. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska

  • Zatrudnienie na umowę o pracę od 8-16.00, w siedzibie firmy w Skawinie.
  • Praca biurowa, obsługa sekretariatu, kadr i wysyłek zagranicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Język niemiecki i angielski - znajomość w stopniu dobrym lub bardzo dobrym w mowie i w piśmie,
  • Obsługa komputera, faxu, ksera,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN