Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
ASYSTENTKA DZIAŁU MARKETINGU / JUNIOR MARKETER

GD&K Group
Kraków
praca stacjonarna
6182 dni temu

Ogłoszenie numer: 34710, z dnia 2007-10-15

GD&K Group

GD&K Group, www.gdkgroup.pl jedna z wiodących na rynku firm deweloperskich, prowadząca inwestycje na rynku nieruchomości głównie na terenie południowej Polski, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- Prowadzenie checklistów dokumentów dotyczących projektów. - Dbanie o porządek w dokumentacji dotyczącej projektów, odpowiedzialność za archiwizowanie dokumentów. - Bieżąca pomoc w czynnościach administracyjnych: zbieranie informacji, przygotowanie formularzy, wypełnianie wniosków itp., czynności biurowe. - Łączenie rozmów telefonicznych. - Umawianie spotkań, organizacja wyjazdów służbowych. - Sporządzanie notatek ze spotkań i raportów.

Wymagania

- Dokładność, rzetelność. - Poprawność w posługiwaniu się językiem polskim, umiejętność formułowania pism. - Umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów. - Biegłość w posługiwaniu się Internetem. - Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym. - Znajomość pakietu Office, a w szczególności: MS Word, MS Excel oraz MS Outlook. - Umiejętność wyszukiwania informacji. - Kreatywność.

Oferujemy

- Kontakty z klientami i najemcami. - Aktualizacja strony www. - Czynności z zakresu marketingu, zlecone przez przełożonego.