Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENTKA DZIAŁU HANDLOWEGO

RSHILLS
Warszawa
praca stacjonarna
5251 dni temu

Ogłoszenie numer: 102692, z dnia 2010-06-03

to jedna z największych Agencji Merchandisingowych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie ofert handlowych, umów,
  • Korespondencja handlowa
  • Obsługa sekretariatu biura
  • Sporządzanie raportów handlowych
  • Stała współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie, samodzielne stanowisko, umowę o pracę, samochód służbowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.