Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystentka ds. Administracji

EQUITY INVESTMENTS S.A.
Katowice
praca stacjonarna
5258 dni temu

Ogłoszenie numer: 93248, z dnia 2010-03-24

Firma Equity Investments S.A. zajmuje się kompleksową obsługą finansowo-administracyjną średnich i dużych podmiotów gospodarczych. W dniu dzisiejszym Equity Investments obsługuje kilkadziesiąt przedsiębiorstw, dostarcza swoim Klientom użytecznych informacji, które w sposób znaczący przyczyniają się do rozwoju ich działalności.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 01

Opis stanowiska

  • Obsługa sekretariatu;
  • Kontrola przepływu dokumentacji pomiędzy biurem a Klientami;
  • Powadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej;
  • Obsługa spotkań, narad;
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego wynikających z bieżących potrzeb.

Wymagania

  • Doskonale rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Samodzielność;
  • Dyspozycyjność;
  • Asertywność.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, profesionalnym zespole;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.