Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Biura Analiz Ekonomicznych

BANK BPH S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6773 dni temu

Ogłoszenie numer: 17231, z dnia 2006-01-10

Bank BPH S.A.- trzeci co do wielkości Bank pod względem aktywów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres zadań: - prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora - organizacja spotkań biznesowych - zarządzanie dokumentacją - przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów - wsparcie przy realizowanych projektach

Wymagania

Wymagania: - biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - dobra znajomość obsługi MS Office zwłaszcza Power Point - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - aktywne podejście do powierzonych zadań - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - sprawne zarządzanie informacją - komunikatywność - punktualność - bardzo dobra organizacja pracy - uporządkowanie - asertywność

Oferujemy

Oferujemy: - współpracę na podstawie umowy zlecenie - ciekawą pracę w prężnie działającej instytucji finansowej - możliwość rozwoju zawodowego