Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka / Asystent Marketingu

Gambit Kontrakt Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5886 dni temu

Ogłoszenie numer: 46299, z dnia 2008-07-03

Firma działająca na zlecenie międzynarodowej firmy, branża żywienie i farmacja poszukuje do biura w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Współpraca przy opracowaniu i koordynacja produkcji materiałów marketingowych
  • Zarządzanie magazynem materiałów marketingowych
  • Analizy rynkowe
  • Stały nadzór nad budżetem A&P
  • Współpraca z zespołem sprzedaży
  • Koordynowanie komunikacji z rynkami w innych krajach
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, atutem będzie wykształcenie z zakresu medycznego lub żywieniowego)
  • Dyspozycyjność
  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym Od kandydata/kandydatki oczekujemy również:
  • Łatwości nawiązywania kontaktów, optymizmu, motywacji
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w marketingu
  • Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole, wspierającym ciekawe i zróżnicowane produkty
  • Możliwość współpracy ze strukturami międzynarodowymi działu marketingu
  • Współudział w budowaniu strategii, koordynacje ich wdrażania pod kierunkiem odpowiedzialnych managerów
  • Ciekawe szkolenia rozwijające umiejętności komunikacyjne i organizacyjne