Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystent Właściciela Firmy

TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler
Kraków
praca stacjonarna
4903 dni temu
Firma TIMLER
Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej,
inż. Mieczysław Timler.
Poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do dynamicznego i zaangażowanego zespołu specjalistów.

Właściciel Firmy TIMLER – lider w budowie infrastruktury telekomunikacyjnej w drogach krajowych, autostradach i zakładach górniczych da pracę osobie posiadającej stosowne kwalifikacje i praktykę która pokieruje biurem Właściciela.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków głównych:

Działania administracyjno – logistyczne oraz współpraca z Inwestorami. Praca w Kierownictwie Grupy Robót Biuro nr 1 w Krakowie, również w siedzibie Firmy TIMLER w Nowym Sączu.

Wymagania:

Kto „czuje bluesa" niech przybywa. „Czucie bluesa" rozumiem jako zamiłowanie do pracy, umiejętność pracy w stresie, odpowiednie wykształcenie oraz kwalifikacje.

Oferujemy:
  • Dobrze płacę.

Poznaj

Historia Firmy TIMLER liczy już ponad 35 lat. W 1983 roku inż. Mieczysław Timler powołał do życia Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej - Firmę TIMLER, która jest firmą rodzinną. Od czasu powstania Firma TIMLER specjalizowała się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji z zakresu: elektrotechniki budowlanej i przemysłowej, sieci energetycznych WN, SN, nn, sieci energetycznych w zakładach przemysłowych i uzdrowiskach, specjalistycznych instalacji teletechnicznych.