Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystent w Dziale Analiz Wynagrodzeń

Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
4926 dni temu

Jesteśmy najstarszą polską firmą świadczącą usługi doradcze w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Od 1990 roku zajmujemy się rekrutacją i selekcją, executive search, assessment center oraz doradztwem płacowym. Jako pierwsza polska firma wydaliśmy raport płacowy
w oparciu o własną metodologię. Prowadzimy również dwa specjalistyczne portale wiedzy: wynagrodzenia.pl oraz rynekpracy.pl. Od 2006 roku organizujemy Krakowskie Forum Wynagrodzeń – największą cykliczną imprezę poświęconą tematyce płac. W związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AW/11
Zadania:
  • aktywne uczestniczenie w codziennych pracach Działu Analiz Wynagrodzeń
  • wspieranie bieżących projektów firmy
  • analizowanie i syntezowanie informacji
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • zbieranie i opracowywanie danych o wynagrodzeniach
  • redagowanie tekstów
  • wspieranie działań redakcji portalu wynagrodzenia.pl
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe z zakresu ekonomii
  • biegła znajomość języka angielskiego lub/oraz innego języka obcego
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
  • znajomość programów statystycznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyników
  • umiejętność analizy i syntezy danych
  • chęć ciągłego poszerzania własnej wiedzy
  • dokładność i cierpliwość
Oferujemy:
  • pracę w ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji na wielu płaszczyznach
  • pogłębienie doświadczenia zawodowego w najstarszej polskiej firmie doradztwa personalnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.