Najnowsze oferty pracy

  • Projektant instalacji niskoprądowych

    Lanster Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie: opracowywanie dokumentacji i rozwiązań technicznych; projektowanie wybranych systemów (KD, CCTV, SSP) i/lub sieci LAN, WLAN, Data Center; prowadzenie ustaleń technicznych; proponowanie rozwiązań technologicznych; doradztwo techniczne.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Projektant sieci energetycznych Kraków
Asystent projektanta projektów elektrycznych

Asystent projektanta projektów elektrycznych

Zakład Wykonawstwa Elektroenergetycznego
Kraków
specjalista junior / mid / asystent
pełny etat
praca stacjonarna
737 dni temu

Ogłoszenie numer: 7494870, z dnia 2022-10-12

Zakład Wykonawstwa Elektroenergetycznego

Firma zajmuje się branżą elektroenergetyczną.

Wykonujemy zasilające linie kablowe i stacje transformatorowe.

Asystent projektanta projektów elektrycznych

Miejsce pracy: Kraków

 

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów elektroenergetycznych

Wymagania

  • Znajomość programów projektowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
 

Podobne oferty

  • Projektant instalacji niskoprądowych

    Lanster Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie: opracowywanie dokumentacji i rozwiązań technicznych; projektowanie wybranych systemów (KD, CCTV, SSP) i/lub sieci LAN, WLAN, Data Center; prowadzenie ustaleń technicznych; proponowanie rozwiązań technologicznych; doradztwo techniczne.