Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka

Pośrednictwo ubezpieczeniowe i finansowe
Tychy
praca stacjonarna
5390 dni temu

Ogłoszenie numer: 83651, z dnia 2009-12-14

Jesteśmy prestiżową firmą świadczącą eksluzywne usługi finansowe. Wieloletnie doświadczenie w efektywnym inwestowaniu i pomnażaniu majątku daje nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy cenionym partnerem instytucji finansowych zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego.

Asystent/ka

Miejsce pracy: Tychy

Nr Ref.: AS11/2009

Opis stanowiska

- Koordynowanie przepływu korespondencji, - Przygotowanie raportów i dokumentów, - Współpraca z klientami, - Prowadzenie terminarza menadżera, - Inne zadania wspomagające pracę kadry.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, - Wysoka kultura osobista, - Umiejętność organizacji pracy, - Elastyczność i komunikatywność, - Samodzielność w działaniu, - Konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, - Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy

- Stabilną formę zatrudnienia, - Elastyczny czas pracy, - Atakcyjne zarobki, - Możliwość rozwoju zawodowego.