Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent/ka prezesa

Moho Design Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5621 dni temu

Ogłoszenie numer: 57126, z dnia 2009-02-24

Marka Moho znajduje nowe kierunki w kreacji dywanów, skupia się na współczesnym designie, jakości i indywidualnych potrzebach klienta. Unikalna kolekcja Moho została doceniona w 2006 roku przez brytyjski magazyn Wallpaper* i nagrodzona w kategorii 'Best Textile'. Moho Design Sp z o.o. zdobyła nagrodę DME Award w dziedzinie Zarządzania Designem oraz zostało pierwszą polską firmą w historii, która otrzymała nagrodę Red Dot w uznaniu za najwyższej jakości design. W ciągu trzech lat istnienia marka współpracę z największymi sławami światowego wzornictwa: Ross Lovegrove oraz włoska marką Moroso. Informacje o Moho były wielokrotnie publikowane w prasie na całym świecie (łącznie w około 200 tytułach). Moho prezentowało swoje kolekcje podczas największych wydarzeń europejskiego wzornictwa: w Londynie, Mediolanie, Frankfurcie, Essen. Marka jest uznawana za ambasadora dobrego polskiego designu na rynkach międzynarodowych. Produkty Moho Design dostępne są w wielu krajach świata. Obecnie firma zdobywa kolejne rynki .

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Relacje z mediami krajowymi i zagranicznymi
  • Relacje z klientami krajowymi i zagranicznymi
  • Udział w kreowaniu i zarządzaniu marką
  • Tworzenie, modyfikowanie i aktualizowanie baz danych
  • Udział w organizacji targów i wystaw w Europie i na świecie
  • Wyszukiwanie, gromadzenie i zarządzanie danymi na użytek Firmy

Wymagania

  • Umiejętności: prezentacji, negocjacji, sprzedaży, sprawne poruszanie się po Internecie, znajomość pakietu Office (Word, Excel), pracy w grupie, kreatywność, zdolności adaptacyjne
  • Język angielski

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym otoczeniu w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na świecie.
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę.