Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent/ka Głównego Księgowego

ABG Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4956 dni temu

Ogłoszenie numer: 140244, z dnia 2011-03-24

Wymagania wobec kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za pomoc w obsłudze księgowej firmy.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów pod kierunkiem głównego księgowego,
  • komplementowanie dokumentów księgowych,
  • rozliczanie faktur, dokonywanie przelewów,
  • tworzenie zestawień i wykonywanie innych zadań zleconych przez głównego księgowego lub kierownictwo Spółki,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • praktyczna umiejętność obsługi programu SYMFONIA,
  • minimum 2 letnia praktyka na analogicznym stanowisku w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg handlowych,
  • zdolności analityczne
  • samodzielność, zdyscyplinowanie, dynamizm w działaniu

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie.