Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent/ka ds. Sprzedaży

Skrivanek Sp z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4866 dni temu

SKRIVANEK Sp. z o.o.

międzynarodowa firma świadcząca kompleksowe usługi

w dziedzinie profesjonalnych tłumaczeń

Aktualnie w związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów/ kandydatek do pracy w naszym Oddziale w Katowicach na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenie korespondencji z klientami
  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego
  • umawianie spotkań handlowych
  • inne zadania związane z funkcjonowaniem biura
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność, dokładność, systematyczność
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • mile wdziane doświadczenie w pracy biurowej
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”