Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Działu Marketingu

    Selgros Cash&Carry   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: obsługa administracyjna biura, nadzór nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi Działu Marketingu, współpraca z działami Centrali i halami sprzedaży, współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie prac merytorycznych wspomagających pracę Działu.
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent działu marektingu

VRG S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1997 dni temu

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Wspieranie pracy działu pod kątem realizacji strategii marketingowej marki Wólczanka
  • Dbanie o rozwój podległej marki dzięki wspieraniu działań marketingowych
  • Współkreowanie wizerunku marki poprzez pomoc w organizacji działań promocyjnych
  • Kontrola efektywności działań marketingowych
  • Pomoc we wdrażaniu działań promocyjnych, reklamowych i public relations (akcji promocyjnych, programów lojalnościowych)
  • Przeprowadzanie badań rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Pomoc przy organizacji i produkcji sesji zdjęciowych

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w dziale marketingu - min. staż
  • Zainteresowania modą, entuzjazmu w działaniu
  • Znajomości narzędzi marketingowych
  • Znajomości trendów
  • Umiejętności pracy z social media
  • Wysokiej kreatywności i zaangażowania
  • Doświadczenie w branży fashion będzie atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny i medyczny, zniżki do wykorzystania w naszych salonach)
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj

VRG S.A.

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.