Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent Działu Handlowego Usług Hr

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6892 dni temu

Ogłoszenie numer: 13900, z dnia 2005-11-04

Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca szeroki zakres usług HR.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5131/ AHR

Opis stanowiska

• Pozyskiwanie klientów, • Umawianie spotkań dla działu handlowego.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub jest studentką/em ostatnich lat, - Energiczny, samodzielny, inteligentny i ambitny, - Umiejętności komunikacyjne, - Konsekwentny w działaniu, - Lubi rozmawiać z ludźmi, - Przekonuje i negocjuje, - Jest nastawiony na sukces, - Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Pracę w młodym zespole, - Możliwość rozwoju zawodowego (w kierunku handlowym), - Coaching doświadczonego Menedżera Działu Handlowego, - System Szkoleń, - Wynagrodzenie złożone z pensji i premii, - Narzędzia pracy, - Po okresie próbnym umowa o pracę.