Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent działu handlowego/ Logistyk/ Przedstawiciel handlowy

Firma Handlowo-Usługowa Control Process Katowice Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5337 dni temu

Ogłoszenie numer: 91696, z dnia 2010-03-09

Projektowanie układów automatyki, sterowania i pomiarów oraz konfiguracja i oprogramowanie systemów sterowania, kompletacja dostaw.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Realizacja sprzedaży towarów i usług na terenie powiatu śląskiego i okolic, w szczególności przygotowywanie kompleksowych ofert, obsługa realizacji zamówień, prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • Znajomość branży elektrycznej i automatyki.
  • Obsługa komputera (pakiet Office).
  • Prawo Jazdy kat B.
  • Wykształcenie min. średnie- techniczne.
  • Mile widziany absolwent studiów zaocznych.
  • Mile widziana osoba bez doświadczenia, w wieku do 25 lat

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Kapitałowej,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.