Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec – asystent projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Drawsko Pomorskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Zakupów

Barona HR Services Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3355 dni temu

Firma Barona jest największym dostawcą usług zatrudnienia oraz jednym z największych pracodawców w Finlandii. Barona prowadzi aktywną rekrutację również pracowników zagranicznych. Od roku 2012 z powodzeniem obsługujemy także naszych Klientów w Polsce gdzie nasze działania obejmują zarówno rekrutację stała oraz tymczasową, a także usługi outsourcingowe. Ponadto prowadzimy działalność w Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Rosji i w Estonii.
Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli biurowych, poszukujemy osób na stanowisko Asystent ds. Zakupów w Piasecznie. Jeżeli chcesz pracować dla firmy będącej liderem w swojej branży, mogącej pochwalić się ponad 60-letnim doświadczeniem oraz posiadającej nowoczesny zakład produkcyjny, ta oferta skierowana jest do Ciebie.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Obowiązki:

  • bieżąca współpraca z dostawcami
  • zaopatrzenie produkcji w surowce i materiały w ilości i terminach zgodnych z zapotrzebowanie
  • zapewnienie poprawności dokumentacji związanej z dostawami
  • efektywna współpraca z innymi działami w firmie
  • obowiązki administracyjne

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów
  • dobra umiejętność obsługi Ms Office
  • silna motywacja do pracy oraz do uczenia się i rozwoju
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się skandynawskiej firmie posiadającej własny zakład produkcyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczeń
  • dla wybranych kandydatów pomoc w relokacji