Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent ds. Obsługi Klienta

Rhenus Contract Logistics.S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4880 dni temu

Rhenus Contract Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Punktu Obsługi Klienta w obsługiwanych przez nas sklepach IKEA stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Sprzedaż usług Home Services
  • Koordynacja procesów sprzedażowych
  • Znajomość procesów fiskalnych tj. przyjmowanie gotówki, fakturowanie, raportowanie, inwentaryzacja
  • Nadzorowanie przebiegu łańcucha dostaw i usług dodanych
  • Znajomość podstawowych procesów logistycznych
  • Dyspozycyjność
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Nienaganne umiejętności obsługi klienta
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta
  • Wiedza z zakresu procesów reklamacyjnych
  • Umiejętności pro-sprzedażowe
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Satysfakcjonujące warunki płacowe
  • Elastyczny czas pracy