Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent ds. Obsługi Klienta / Magazynier

Rhenus Contract Logistics S.A.
Katowice
praca stacjonarna
5730 dni temu

Ogłoszenie numer: 56457, z dnia 2009-02-09

Firma Rhenus Contract Logistics S.A. jest jedną z wiodących na rynku europejskim firm z branży logistycznej oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne dla firm różnych branż. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy obecnie kandydatów do działu Home Delivery - transport, montaż mebli sklepu IKEA.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Warunki: Miejsce pracy na terenie sklepu IKEA (dział obsługi klienta), system 10-12 godzinny także w niektóre weekendy

Wymagania

  • Znajomość topografii lokalnej
  • Bardzo dobrej znajomości aplikacji Microsoft Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
  • Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • Pracę w miłym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy adekwatny do osiągniętych wyników
  • mile widziani pracownicy uczący się zaocznie w weekendy