Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystent ds. Administracyjno-Handlowych

Mercator Medical S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4965 dni temu

Ogłoszenie numer: 129915, z dnia 2011-01-11

Firma produkcyjno-handlowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym w branży materiałów medycznych jednorazowego użytku poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wsparcie i współpraca z managerami eksportu i importu
  • Administracyjna obsługa klientów eksportowych
  • Koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy centralą firmy a fabryką i dostawcami zewnętrznymi
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz z partnerami spółki
  • Zarządzanie i aktualizacja baz danych
  • Sprawozdawczość na potrzeby spółki
  • Monitoring rynku, zbieranie i analizowanie informacji rynkowych
  • Pomoc w bieżącej działalności działu

Wymagania

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe o kierunku ekonomiczno-handlowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, asertywność i umiejętność pracy w zespole w środowisku międzynarodowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia