Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Asystent administracji

Saferoad Restraint Systems Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Włocławek
4 000 - 5 000 zł brutto/mies.
praktykant/stażysta / asystent
część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / zlecenie / o staż/praktykę
praca stacjonarna
rekrutacja online
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9326824, z dnia 2024-10-18

Grupa Saferoad jest europejskim liderem na rynku urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Oferujemy wysokiej jakości produkty i rozwiązania spełniające najbardziej surowe normy i wymagania.

Naszą misją jest ochrona życia użytkowników dróg oraz opracowywanie rozwiązań, które przyczynią się do redukcji liczby poważnie rannych lub zabitych w wypadkach drogowych.

Grupa posiada 2500 pracowników w 21 krajach na świecie. Naszym celem jest zdobycie pozycji wiodącego partnera dla administracji drogowych oraz wszystkich firm budujących, modernizujących i utrzymujących drogi w Europie.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Włocławek

Opis stanowiska

 Twoje zadania to min.:

·         Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich,

·         Organizacja pracy biura, w tym zaopatrzenie w środki czystości, art. biurowe i spożywcze, zlecanie bieżących napraw itp.

·         Dbanie o poprawny obieg dokumentacji w firmie,

·         Drukowanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji

·         Sprawdzanie poprawności formalnej otrzymywanych dokumentów,

·         Wsparcie administracyjne zespołu księgowego i kadrowego

Wymagania

 Nasze  oczekiwania:

·         Dostępność min. 20 godzin tygodniowo

·         Chęć rozwoju, zaangażowanie, dokładność, systematyczność

·         Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej

·         Elastyczne godziny pracy dostosowane do możliwości stażysty

Oferujemy

Co oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Pakiet benefitów
Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj